Відомість

 поіменного голосування за питаннями порядку денного 8 чергової сесії Гродзівської сільської ради УІІ   

                                                       скликання 20 жовтня 2016 року

 

п/п

        П.І.П

     депутата

Рішення

8-1/УІІ

 

Про хід виконання

сільського бюджету

за ІІІ квартал

2016 року

 

 

 

Рішення

8-2/УІІ

 

Про хід виконання програми соціально – економічного і культурного розвитку села Гродзеве за ІІІ квартал 2016 року.

Рішення

8-3/УІІ

 

Про внесення змін до рішення сільської ради від 25.12.15. №2-2/УІІ «Про сільський бюджет на 2016 рік

Рішення

8-4/УІІ

 

Про  погодження намірів щодо будівництва  напірного водопроводу вулиць с. Гродзеве

 

Рішення

8-5/УІІ

 

Про  скасування рішення сесії Гродзівської сільської ради від 28.07.2016 №7-1/УІІ «Про внесення змін до договорів оренди водного фонду»

Рішення

8-6/УІІ

 

Про  надання дозволу агрофірмі ДП «Байс- Агро» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на яких знаходяться свердловини

Рішення

8-7/УІІ

 

Про  надання згоди Уманській районній раді на передачу Гродзевського навчально- виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня у комунальну власність села Гродзеве.

 

Рішення

8-8/УІІ

 

Про програму організації та фінансування у 2017- 2019 р. громадських робіт.

Рішення

№8-9/УІІ

 

 

 Про хід виконання Програми розвитку культури і спорту на території Гродзівської сільської ради на 2016- 2020 роки

 

підпис

1.

Семчук

Інна

Володимирівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

2.

Огородник

Тетяна

Юріївна

відсутня

відсутня

відсутня

відсутня

відсутня

відсутня

відсутня

відсутня

відсутня

 

3.

Кваша

Анатолій

Іванович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

4.

Щербенко

Леся

Дмитрівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

5.

Устенко

Алла

Григорівна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

6.

Мельник

Юрій

Володимирович

відсутній

відсутній

відсутній

відсутній

відсутній

відсутній

відсутній

відсутній

відсутній

 

7.

Рижак

Олександр

Семенович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

8.

Кріт

Вадим

Дмитрович

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

9.

Плахотнюк Наталія

Григорівна

відсутня

відсутня

відсутня

відсутня

відсутня

відсутня

відсутня

відсутня

відсутня

 

10.

Сергієнко

Володимир

Якович

відсутній

відсутній

відсутній

відсутній

відсутній

відсутній

відсутній

відсутній

відсутній

 

11.

Шепета

Світлана

Миколаївна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

12.

Жвава

Валентина

Миколаївна

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

13.

Новіцький

Петро

Іванович

Сільський голова

за

за

за

за

за

за

за

за

за

 

                                          

 

 

 

  Голова лічильної комісії                                             О.С.Рижак

 

Секретар лічильної комісії                                           А.Г.Устенко